מטבחים כפריים עכשיו גם לגינה

מטבחים כפריים – עכשיו גם לגינה

עולם המטבחים עולה מדרגה ומציע כיום רעיונות חדישים ומקוריים לעיצוב והתקנה של מטבחים בכל מקום ועבור כל דרישה או טרנד עיצובי כפרי או אחר. המילה האחרונה בעולם המטבחים קשורה דווקא לשילוב שהיה נחשב עד כה לבלתי אפשרי – בין גינה או מרפסת פתוחה לבין התקנתו של מטבח אמיתי, איכותי ומרשים שבו אפשר לבשל, לבצע כל סוג של עבודה ובעצם להשתמש בו בדיוק באותו האופן שבו משתמשים בחדר המטבח הכפרי הממוקם בתוך הבית.
 

מטבחי חוץ, בדומה לאחיהם המותקנים בתוך הבית - גם כן מבוססים על התאמה אישית של הצרכים והדרישות של הלקוח. לכל אדם יש את שיטות הבישול המועדפות עליו, את הטכניקות שהוא משתמש בהן יותר מאחרות וכמובן את ההעדפות שלו בנוגע להגשה מידית של המזון ללא הצורך של נשיאת כלים או מנות מוכנים מהמטבח שבתוך הבית אל אזור האכילה בחוץ. כאשר המטבח צמוד וממוקם באופן נוח ונגיש בחוץ – אפשר לעשות הכל במקום אחד וכנראה שזה אחד הרצונות המרכזיים ביותר הנלקחים בחשבון של מי שבוחר בעיצוב מטבחים מיוחדים ובנוסף גם רוצה להתקין מטבח חוץ כפרי בגינה או בחצר.

עיצוב מטבח בסגנון כפרי
 

על מה מבוססת התקנת מטבח חוץ?

כאמור – בדומה לעיצוב המטבח הכפרי הממוקם בתוך הבית – כאן יש הרבה מאד התייחסות לנושא של התאמה אישית. לדוגמא – ייתכן ולא בהכרח יהיה דרוש ללקוח יותר מכירת גז אחת או שתיים, או שהוא יעדיף שהמטבח הכפרי ייסוב כולו סביב אביזרי צלייה או עישון למשך פרקי זמן ארוכים. כך אפשר לבחור בדיוק את מה שיהיה במטבח ואת מה שאין בו צורך. האזור הגאוגרפי שבו מתגוררת המשפחה חשוב מאד לצרכי התחשבות בתנאי מזג האוויר וכדאי אפילו לבחון את הכיוונים שאליהם יפנה המטבח על מנת להתחשב ברוחות שעלולות לנשוב. בדומה לכל אלמנט עיצובי אחר – גם במקרה של עיצוב מטבח חוץ מבטון – חשוב מאד להיעזר באיש מקצוע בעל ניסיון וידע רב בתחום.

מטבח חוץ מבטון

מדינת ישראל היא מקום מושלם להתקנה של מטבח חוץ. מזג האוויר לאורך רוב השנה מתאים מאד לשהייה בחוץ, לבילוי בגינה או לארגון סעודה או ארוחה חגיגית במרפסת תחת כיפת השמיים. כאשר בסמוך לאזור האכילה ממוקם מטבח מצויד ומאובזר – אפשר להכין את הארוחה במקום מבלי לבזבז זמן איכות עם בני משפחה או חברים. כך יכול מי שמבשל להישאר בחברת האנשים האהובים עליו ואין צורך לעזוב את מרכז ההנאה על מנת לארח חברה למי שמבשל במטבח הכפרי המוקם בתוך הבית. לא בכדי אנשים רבים הבינו את הפוטנציאל החבוי במטבחים אלה ומבררים את הפרטים הדרושים לצורך התקנה והתאמה שלהם בדיוק לצרכים הספציפיים.


מטבח כפרי מעוצב

לחזרה לבלוג שלנו, לחצו כאן

מתכננים מטבח חדש? מטבחי יוקרה כפריים בעיצוב אישי ובעבודת יד אמנותית