דרושים לנו מעצב/ת מטבחים ומזכיר/ת חברה. קליק לפרטים!  

מטבחים לבנים

כאשר אנו מחליטים לעצב מחדש את המטבח שלנו עולה השאלה, מהו הגוון שנבחר ואיך החלטה זו משפיעה על מכלול עיצוב בבית? בשנים האחרונות טרנד מטבחים לבנים הופך נפוץ יותר ויותר.

לצבע הלבן השפעות אסוציאטיביות רבות על דרך המחשבה שלנו. מחקרים רבים מראים את ההשפעה שיש לצבעים על נפש האדם וסדר קבלת ההחלטות שלו. ממש כמו בעולם השיווק בו לבחירת גוון הקמפיין ישנן השלכות על מהותו, מטרתו והנושאים אותו הוא מיועד לקדם.

לצבע הלבן מראה הגורם לנו לחשוב על נקיון, טוהר ופתיחות. לא סתם גוון ברירת המחדל של קירות ביתנו הוא לבן. הגוון הלבן יוצר אשליה של חלל גדול יותר ומצליח לפתוח גם חללים קטנים יחסית. לא סתם טרנד הצביון המודרני חלחל לו גם אל עולם העיצוב.

השימוש בגוון מטבח לבן עוזר לא פעם להתמודד עם חללים קטנים יחסית המאפיינים את הבנייה המודרנית. נראה שככל שהזמן עובר אנו נראה מטבחים לבנים יותר ויותר. המטבח, שחשיבותו ותרומתו לעיצוב הבית הינה עצומה יש תפקיד מכריע בקביעת טון העיצוב והגימור הסופי.

אין ספק כי האלמנט המרכזי בבתים רבים הוא המטבח. הנתון המעניין הוא שגם בבתים הנוטים להתאפיין בקווי עיצוב נועזים יותר המכילים גוונים צבעוניים וכהים כאחד, בחירת הלקוח במטבח לבן אינה יוצרת קונטרסט צורם לעין אלא ההפך, מטבח לבן אינו נראה כנטע זר במכלול העיצוב אלא כחלק אינטגראלי משלים ומאזן. ההרגשה החשובה ביותר שלנו כאשר אנו במטבח היא תחושה של מרחב ופתיחות.

ההרגשה כי אנו נמצאים במקום פתוח ונעים מחדדת ומחזקת אצלנו את הרצון לשהות במטבח. המטבח אינו רק מקום המיועד לבישולים אלא משמש כנקודת מפגש מרכזית בבית. הרצון לשהות בו זמן ממושך מחזקת את הקשר שבין בני הבית ותורמת לחיי משפחה עשירים וכיפיים. אז אם חשתם לעצב מטבח, חשבו על מטבח לבן.

חולמים על מטבח חדש?

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר