דרושים לנו מעצב/ת מטבחים ומזכיר/ת חברה. קליק לפרטים!  

מטבחים מעוצבים

מטבח מעוצב כהלכה מכיל בתוכו חלל של תחושות, טעמים, ריחות, סיפורים משפחתיים, חברתיים, רגשות התרגשויות, רגעים של יחד ולבד. לא סתם נאמר כי המטבח הוא לב ליבו של הבית.

אנחנו בעצם מאמינים שמטבח שמעוצב כמו שמתאים לכל משפחה – הוא הדבר הנכון והמתאים לתקופת החיים העמוסה שאנו חיים בה. אין פורמט קבוע ואין סגנון עיצובי שמתאים לכולם באופן גורף. כמו בכל תחום עיצובי אחר – כך גם בעיצוב המטבח צריך להקשיב ללקוח, להבין את ההרגלים של המשפחה, לנתח את דפוסי ההתנהגות ואת שגרת היום. מטבחים מעוצבים הם מטבחים אישיים, שמותאמים לכל משפחה וכשנכנסים אליהם – אפשר להרגיש במוטיב העיצובי, בסגנון ובחוט המקשר בין עיצוב המטבח לבין העיצוב בשאר חלקי הבית.

אנו מזמינים אתכם לגלרית מטבחים מעוצבים שלנו, לשמוע מכם על מטבח החלומות שלכם ואף להגשים את החלום.

בעידן המודרני, בו האינדיבידואליות והיצירתיות תופסים מקום מרכזי בחיינו, מטבחים מעוצבים הפכו כבר לעניין שבשגרה. מטבחים מעוצבים אינם רק כאלה הנותנים מענה אופטימאלי לצרכים ולאורח החיים של המשפחה, אלא משמשים לביטוי עצמי של יושבי הבית ומבטאים טוב יותר ממילים את הלך הרוח השולט בבית.

המטבחים המעוצבים של פשטות אינם רק חללים המעוצבים בקפידה ובחכמה, עם ירידה עד לפרטים הקטנים ביותר, הם יצירות של ממש. אנו מעצבים ומייצרים מטבחים שאין שני להם, כל אחד מהם הוא עולם בפני עצמו, שכולל בתוכו פרמטרים  שונים ומגוונים – הגוונים, הפרזולים, הגימור והטכנולוגיות המתקדמות הייחודיים רק לו.

מכיוון שהמטבח הינו חלל המשמעותי ביותר בבית הרי שמלאכת העיצוב שלו היא המורכבת ביותר. בשונה מעיצוב מטבחים בעבר, כיום, ניתן משקל רב, לא רק על פונקציונאליות המטבח והתאמתו של חלל זה להרגלי הבישול, האירוח והאחסון של המשפחה, אלא בשילוב של אותה פונקציונאליות עם האווירה המיוחדת השוררת בבית כולו.

את האווירה הזו ניתן ליצור על ידי שימוש באלמנטים עיצוביים בולטים, כגון שימוש בצבעים עזים וחמים כגון אדום וכתום או לחילופין גווני התכלת, ירוק מנטה הבהירים והשלווים יותר, חזיתות וקלאפות ממגוון רחב של חומרים וטקסטורות, הצבת גופי תאורה דומיננטיים וכן הוספת שלל אביזרי פרזול מתקדמים וחדשניים.

מטבחים מעוצבים בסגנון כפרי הפכו בשנים האחרונות לטרנד הבולט בתחום עיצוב המטבחים כיום. במטבחים כפריים נדאג לייצר אווירה רומנטית, משפחתית וחמימה, זאת על ידי שימוש בגווני צבע בהירים, עיצוב בקווים נקיים, חפתים ופרזול התואמים את סגנון זה.

חולמים על מטבח חדש?

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר