דרושים לנו מעצב/ת מטבחים ומזכיר/ת חברה. קליק לפרטים!  

עיצוב מטבחים

כי המטבח שלכם – מתאים רק לכם
המטבח הוא לא רק המקום שבו מבשלים. המטבח הוא המרכז של הבית. שם מתקיימות הארוחות המשפחתיות, כאן מצטברים רגעים משמעותיים, ובכלל, חלק ניכר מהזמן המשפחתי שלכם, כנראה תעבירו כאן, במטבח.
גם לכם מגיע מטבח מעוצב בסגנון כפרי מודרני, על פי צו השעה ועל פי הטרנד העיצובי שמסרב לחלוף בשנים האחרונות, וכשהוא יעמוד בסטנדרטים שלכם – אתם תיכנסו ופשוט תדעו שרק ככה זה יכול להיות. עיצוב מטבחים חייב להיות בהתאמה אישית, כי מה שמתאים לכם – לא בהכרח יתאים לאחרים. הצרכים והמטרות שלכם צריכים לקבל מענה מקיף ושלם ורק אז אפשר להיכנס למטבח ולהרגיש בבית.

אז עצרו רגע, דמיינו שאתם חוזרים הביתה וניגשים למטבח החדש שלכם, לוחצים על מכונת הקפה הנמצאת על השיש, נשענים על אי המטבח העשוי מחומרי גלם טבעיים ונעימים למגע ונהנים מפונקציונאליות מושלמת במטבח המעוצב שלכם. כאן בדיוק נעוץ ההבדל בין מטבח רגיל למטבח נקי, מרווח, מודרני ומותאם לטכנולוגיות של 2019 – אנו בפשטות עיצוב מטבחים מייצרים חוויה הרבה לפני שאנו מייצרים את המטבח עצמו.

נגישות לכם בני הבית, פונקציונאליות ופשטות בתפעול המטבח הם שם המשחק, אנו שמים דגש רב על נישת מדיח הכלים, כיורים, סוגי ברזים מבוקשים, נישת התנור וכל פרטי ריהוט המטבח מבחינה ארגונומית, עיצובית וחדשנית.

פשטות מטבחים