דרושים לנו מעצב/ת מטבחים ומזכיר/ת חברה. קליק לפרטים!  

עיצוב מטבח ברוח הפנג שואי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב linkedin

על פי עקרונות הפנג שואי חדר המטבח הינו בעל השפעה משמעותית על השפע של בני הבית ועל הבריאות הפיזית והנפשית.

אם להתייחס אל המטבח על פי תשומת הלב הרבה שהוא מקבל בשנים האחרונות, אין זה פלא כי עקרונות הפנג שואי מיושמים בו במקביל להשקעה רבה בפן העיצובי,

תוך הגעה לשיאים חדשים מבחינת רמת העיצוב, יצירת האווירה וההרמוניה הנוצרת בחדר המטבח.

 

יישום עקרונות הפנג שואי

יישום עקרונות הפנג שואי

תכנון המטבח באופן מאוזן תוך שימוש בכלי התכנון והעיצוב המקצועיים של פשטות הינו בעל יכולת חוצת גבולות להתאים לכל לקוח את המטבח ההרמוני והשלם עבורו.

במסגרת יישום עקרונות הפנג שואי נעשה בפשטות שימוש נכון בצבעים ובמיקום הריהוט, בכמות האור הנכנסת למטבח, בחלל הפנוי המשמש לתנועה חופשית,

בזוויות הרהיטים השונים במטבח ועד לבחירת האביזרים הקטנים המשמשים את בני הבית. יחד עם הלקוח, נבחרים הרהיטים המתאימים באופן מושלם לצרכים הייחודיים של כל אחד מבני הבית.

מיקום המטבח בבית

על פי עקרונות הפנג שואי המיקוםן האידיאלי עבור המטבח הינו בחלקו הדרומי של הבית, כיוון המיוצג על ידי יסוד האש.

על ידי מיצוב המטבח בחלק הדרומי משתפרת זרימת האנרגיה בבית ומעניקה איזון מלא לשוהים בו.

מטבחים מעוצבים בפשטות שואפים ליישם את ההרמוניה המקסימלית בכל מטבח תוך שימוש בעקרונות הפנג שואי. לפיכך, רצוי להימנע מלמקם את המטבח מול הכניסה הראשית לבית או מול השירותים.

צבעים מועדפים

בפשטות מעצבים מטבחים היוצרים תחושת איזון, רוגע והרמוניה. לפיכך, הצבעים המועדפים לשילוב במטבחים המעוצבים על פי עקרונות הפנג שואי הינם ירוק וכחול בהירים המאזנים את האנרגיות הסוערות ויוצרים תחושת שלווה.

אור ואוויר

במטבחי פשטות משולבים תמיד אוויר ואור טבעיים על מנת לשפר את הזרימה במטבח ובבית כולו.

עקרונות הפנג שואי רואים באלמנטים אלו רכיבים הכרחיים ליצירת חיים מאוזנים, שלווים ורגועים. גם ההיבט הפיזי מעיד על כך: כניסת אוויר ואור מסייעת בפינוי ריחות לא נעימים ושאריות של מזון או בישול.

חלל פתוח

מטבחי הפנג שואי שומרים על עקרון שמירה על גישה נוחה לכל חלקי המטבח באשר הם. מטבחים המעוצבים בפשטות הינם תוצאה של שאיפה למרחב ותחושת חופש תמידית.

באופן זה, החללים הפנויים המטבחי פשטות נשמרו תוך מחשבה עמוקה על נוחות ומרחב בחדר המטבח. כמו כן, חדרי המטבח של פשטות שומרים על תחושה אוורירית ונקייה.

שמירה על סדר וניקיון

המטבחים המעוצבים בפשטות מתוכננים להתאמה מלאה לצרכי בני הבית, כך שהשימוש, הניקיון והכנת האוכל במטבח יהיו קלים ונעימים, ויסייעו בשמירה על מטבח נקי ומאיר פנים.

השמירה על הניקיון לפי הפנג שואי שומרת על ניקוי אנרגטי פנימי וחיצוני באופן תמידי.

המטבחים המעוצבים בפשטות הינם יצירה של מלאכת מחשבת ואהבה אמיתית לעולם העיצוב.

תוך הקשבה אישית לצרכי כל לקוח באשר הוא ומתן תשומת הלב המרבית לכל מטבח, שמירה על מראה כפרי ואווירת שלווה יוקרתית, כל מטבח בפשטות הינו יצירה ייחודית במינה שאין שניה לו.

חולמים על מטבח חדש?

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר
פשטות מטבחים

info@pashtoot.co.il

09-7672339‬‏

הברוש 47, נווה ימין

הירשמו לניוזלטר