התאמת צבעים למטבח

התאמת צבעים למטבח

עיצוב פוסטמודרני והמטבח העכשווי

תקופת המודרנה ביקשה לעצב חדרים זהים, בעלי מאפיינים דומים ואחידים. המודרנה התאפיינה בשאיפה לעיצוב מרשים וחדשני, כאשר הכפרי הפך מיושן והמתועש נכנס אל מרכז העניינים.

את תקופת המודרנה אפיינו עיצובים בעלי קווים שגרתיים המיישרים קו עם העיצוב התעשייתי והמסחרי. התקופה הפוסט מודרנית כבר עושה את צעדיה בעולם העיצוב.

תפיסה זו באה לידי ביטוי בשבירת הגבולות והקונספציות המוכרות תוך יצירת עולמות חדשים המותאמים לצרכים האישיים של המשתמש עצמו.

בהתאם לעיצובי תקופת הפוסט מודרנה, מטבחים מסורתיים הולכים ונעלמים מהמפה ובמקומם אנו עדים למבחר מטבחים מאינספור סגנונות וצבעים, תרבויות ועיצובים ייחודיים שאינם דומים זה לזה ולו במאום.

על פי עקרון התפיסה הקורא לשבירת הגבולות המוכרים וליצירת מראה חדש בבית בהתאם לטעם האישי, המטבח יוצא ממחבואו מאחורי הקיר ומשתלב בסלון או בחדר האורחים, הן מבחינה פונקציונאלית עיצובית והן מבחינה סגנונית.

בהתאם לכך, גם צבעי המטבח זוכים לקבל חידוש ורענון באמצעות מגוון טכניקות מרשימות.

מטבחים מסוגננים

התאמת צבעים למטבח

במסגרת עיצוב המטבח באופן המותאם אישית, בפשטות מעניקים לכל מטבח את אופיו והסגנון המתאים לו תוך שימוש בצבעים איכותיים ובשילוב מלא בסגנון הבית והטעם האישי של דיירי הבית.

תוך הקשבה מלאה לצרכים הייחודיים של בני המשפחה והתאמה סגנונית עד לפרט הקטן, מעצבים בפשטות מטבחי עילית שכל פרט בהם זוכה לקבל את תשומת הלב המרבית:

החל מקירות המטבח, דרך השיש ורהיטי המטבח השונים ועד לאביזרים השונים בהם נעשה שימוש באופן יומיומי.

הצבעים בהם נעשה שימוש בעיצוב המטבח היוקרתי הינם באיכות גבוהה כך שניתן ליצור באמצעותם מטבחים מרשימים בהתאם לחזון דיירי הבית.

פגישה אישית עם צוות פשטות סוללת את הדרך לעיצוב המטבח בסגנון החלומי, תוך שיקלול מגוון נתונים:

מידת אור השמש החודרת אל המטבח, גודל החדר, הגישה לחדר האורחים, מידת השימוש במטבח ומטרות השימוש בו, האווירה הרצויה, מספר המשתמשים במטבח מדי יום, חומרי גלם מועדפים והשפעתם על האווירה ועוד.

צבעי מטבח איכותיים

אופן בחירת הצבעים למטבח

בחירת הצבעים במטבחי פשטות שומרת על האווירה הנינוחה והטבעית המורגשת בכל אלמנט. שילוב בין ריהוט של פעם לבין עיצוב אירופאי קלאסי יוצר תחושות רוגע ושלווה עם כל כניסה למטבח.

בהתאם, מטבחים מעוצבים משלבים צבעים בגוונים המעניקים תחושת בטחון ונינוחות, שקט והרמוניה מלאה עם הסובב. על מנת להשיג את המטרה הרצויה,

משתמשים בפשטות בטכנולוגיה מתקדמת המותאמת לצרכי הבית באשר הם, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

בחירת הצבעים מבוססת על שאיפה להרמוניה מקסימלית במטבח המשדרת אווירה אינטימית ואישית. מגוון הצבעים המשולבים במטבחי פשטות הינם תוצר של אהבה וכשרון, פשטות ויוקרה הדרות באותו החדר.

באמצעות תהליך אישי עם כל לקוח, נבחרים בפשטות הצבעים המשלבים את התאורה הטבעית במטבח ואת מרקם הרהיטים,

והחזר האור המתקבל מהם תוך התבססות על שעות היום השונות ליצירת המטבח המעוצב ברמה עילית ובהתאמה אישית לצרכי הדיירים באופן שאין שני לו.

בחירת צבעי מטבח