דרושים לנו מעצב/ת מטבחים ומזכיר/ת חברה. קליק לפרטים!  

מטבחי יוקרה – איך לזהות איכות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב linkedin

השקעה בבית הפרטי שלנו הינה השקעה לטווח ארוך, המעניקה לחיינו משמעות יקרה וערך מוסף. ההשקעה במטבח יוקרה משיבה את עצמה במהרה ומכניסה לחיינו יופי ייחודי כמו גם נוחות גבוהה יותר בכל הנוגע לשימוש בחדר המטבח.

ליוקרה אין תחליף או חיקוי ולכן המטבח היוקרתי אינו יכול ליפול מהרמה הגבוהה ביותר של עיצוב בתים יוקרתיים.

 

 

על מנת לבחור מטבח יוקרתי לבית הפרטי חשוב להכיר את הקריטריונים השונים ולהתבסס עליהם בעת קבלת ההחלטה.

הבחירה במטבח יוקרה הינה הרבה יותר מפעולה פשטנית גרידא, אלא מעשה שיש לו מניעים עמוקים והשלכות ארוכות טווח.

המניעים לבחירה ביוקרה נובעים מתוך כבוד רב לאיכות חיים גבוהה ולביטחון, ומשפיעים על חיינו לטווח הארוך באמצעות יצירת אורח חיים נוח ושקט.

יתרה מכך, הבחירה במטבח יוקרתי הינה אמירה. אמירה זו מעידה על היותנו ועל מידת החשיבות שאנו מייחסים לרמת החיים שלנו.

בחירה במטבח יוקרתי משמעותה השקעה לטווח ארוך, נכונות לקבל את הטוב ביותר מבלי להתפשר ולו על הפרטים הקטנים ביותר.

הבחירה במטבח יוקרתי משפיעה על מראה הבית שלנו, על איכות החיים ועל החוויה שלנו במקום הכי ראשוני.

בין העקרונות המהותיים ביותר המהווים בסיס ליוקרה הינם האיכות, הדיוק והירידה לפרטים הקטנים. מטבחי יוקרה מתאפיינים בתהליך ייצור אשר רובו ככולו מבוסס על השקעה.

השקעה זו מלווה את תכנון המטבח וההשראה לעיצובו, את תהליכי בחירת חומרי הגלם כמו בחירת: קרמיקה למטבח ואת תהליכי הייצור של החלקים השונים ואופן השילוב ביניהם ועד לתוצאה הסופית והגימורים.

מעוניינים להתרשם מהמטבחים היוקרתיים שלנו? לחצו כאן
 

תכנון המטבח

למעשה, תכנון יכול להתבצע על ידי כל בוגר לימודי עיצוב פנים; אולם לא כל מעצב פנים אמון על עיצוב יוקרתי. על מנת לעצב מטבח יוקרתי נדרשת התמחות רבת שנים בתחום העיצוב.

עיצוב מטבחי יוקרה מחייב הבנה בסיסית בפרטים הקטנים, בתכנון בלתי מתפשר, בביצוע ברמה הגבוהה ביותר וביצירת התוצאה המושלמת. את תכנון המטבח יש להפקיד בידי מביני עניין המנוסים בתחום שנים רבות.

מקור חומרי הגלם וייחודיות העיצוב

בבחירת מטבחי יוקרה עלינו להיות ערניים לפרטים הקטנים כגון איכות חומרי הגלם ומקורם, אופי העבודה ומקום הייצור של המטבח. מקור חומרי הגלם יעיד רבות על איכות העבודה.

מטבחי יוקרה הינם ברוב המקרים מטבחים ייחודיים המיוצרים בידיים מקצועיות ועל ידי אמן מקצועי. בחירת מטבח אשר יוצר על ידי אמן מקצועי מבטיחה איכות אמיתית ובלעדיות של המטבח.
 

התאמה אישית

אלמנט משמעותי ביותר בתפיסת העולם המבוססת על איכות, נוחות ודיוק הינו ההתאמה האישית. ריהוט המיוצר על פי צרכי הבית הינו ריהוט השומר על ייחודיותו של המטבח ועל אופיו האינדיווידואלי.

תכנון המטבח צריך להיות על פי הצרכים הייחודיים של בני הבית כך שייוצר בדיוק עבורם. מטבח יוקרתי הוא זה אשר יספק את הצרכים המקסימליים ויאפשר איכות חיים גבוהה המותאמת לאופיים הייחודי של דיירי הבית.

חדשנות וקידמה

נוחות היא שם המשחק כאשר מדובר בעיצוב פנים. בעידן בו הטכנולוגיה חודרת לכל תחום שהוא, זה רק עניין של בחירה אישית היכן כדאי לשלב את הטכנולוגיה והיכן לאו.

מכשירים חכמים ההופכים את השימוש במטבח להרבה יותר נוח הינם חלק אימננטי מתפיסת חיים המבקשת לשמור על רמה גבוהה ועל מענה מיידי לכל צורך שהוא.

 

חולמים על מטבח חדש?

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר
פשטות מטבחים

info@pashtoot.co.il

09-7672339‬‏

הברוש 47, נווה ימין

הירשמו לניוזלטר