עיצוב ותכנון מטבחים בעידן הקורונה

בתקופת הקורונה רבים מאתנו נמצאים יותר שעות בבית ומבלים שעות רבות במטבח, בבישול, אפייה ו... אכילה. 
המציאות החדשה שנוצרה מייצרת עבורנו צרכים חדשים, המשפיעים על אופן תכנון ועיצוב המטבחים.

ליקטנו עבורכם כמה מהצרכים והפתרונות המוצעים להם.
 
הצורך במטבח מרווח
הצורך במטבח גדול הופך לשיקול מרכזי בימים אלו, בהם הילדים, בני הנוער וההורים, מבלים זמן רב בבית.
מטבח מרווח המתוכנן בצורה מוקפדת ומצויד במשטחים גדולים, מאפשר עבודה נוחה וזורמת. כמו כן, ניתן להוסיף אי גדול, המשמש את בני המשפחה לארוחות משותפות, בישול, אפייה, אחסון ועוד.
במידת הצורך ניתן להרחיב את המטבח על ידי צירוף מבואת הכניסה או מרפסת שירות לחלל או הסבה של חצי חדר בבית שאינו בשימוש, למטרת מזווה.
 
הצורך בפתרונות אחסון וארגון
סל הקניות המשפחתי גדל בצורה משמעותית בתקופה זו משום שאנחנו מבשלים ואופים יותר וכן אוגרים מזון לזמני חירום. בנוסף, לעתים אנחנו רוכשים מוצרי חשמל וכלים חדשים הנדרשים לנו כמו: מקפיא, מעבד מזון, מיקסר, כלי אפייה ועוד. כשהמכשירים והכלים מצטברים, עולה הצורך בפתרונות אחסון רבים ויעילים.
ניצול מקסימלי של החלל מתאפשר על ידי שימוש בארונות דו צדדיים ויחידות אחסון גבוהות, תוספת של  מזווה המאפשר אחסון נוח של מגוון מוצרים, שימוש במגירות עמוקות היכולות לשאת משקל רב, ניצול חלק מהאי למטרת אחסון ועוד.
כשמוצרי המזון והכלים מאופסנים במקום נסתר מן העין, משטחי העבודה נותרים פנויים וקל יותר לעבוד במטבח גם אם מדובר בשני אנשים ויותר, המבשלים בו יחד.
 
הצורך בשמירה על היגיינה
השמירה על ניקיון המטבח חשובה מתמיד בתקופת הקורונה. מטבח המצויד בארונות הצבועים בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה, מאפשר לשמור על הניקיון בקלות, באמצעות העברת מטלית לחה או ספוג פלא. משטחים העשויים מחומרים איכותיים ועמידים, מאפשרים אף הם ניקוי פשוט וכך נשמרת סביבה סטרילית החיונית לבריאותכם.
 

מטבח
 
 קרדיט צילום: dna open studio


הצורך בבטיחות
בתקופה זו בה הילדים, במיוחד הקטנים, מבלים זמן רב במטבח, צריך להקפיד במיוחד על נושא הבטיחות. את החפצים החדים והשבירים ואת חומרי הניקוי חייבים לאחסן הרחק מהישג ידם, במדפים העליונים של הארונות או המזווה.
יש לרכוש מוצרי חשמל בטיחותיים, כמו כיריים עם מנגנון כיבוי אוטומטי ולנעול את המגירות והארונות בנעילה ייעודית.
 
הצורך לתת מענה לכל בני הבית
המטבח עובד ללא הפסקה בימים אלו של המשבר. זה מתחיל עם הקפה של הבוקר, נמשך עם ארוחות ונשנושים במהלך היום, אירוח בני משפחה וחברים, אפייה ובישול עם הילדים ומסתיים אי שם בשעות הקטנות עם ארוחות הלילה של הנוער. לעתים הם אף מארחים חברים במטבח, שהופך תחליף למסעדה/בית קפה.
פתרונות לצרכים השונים של בני הבית מתבטאים בהתקנת תאורה מתאימה שניתן לעמעם, שילוב אלמנטים דקורטיביים היוצרים אווירה מיוחדת, שילוב אי סביבו אפשר לשבת בנוחות עם המשפחה והחברים, שימוש בחומרי גלם עמידים שמחזיקים לאורך שנים ועוד.
 
 
עיצוב ותכנון מטבח בגלריית "פשטות"
בגלריית "פשטות", אנחנו מתכננים ומעצבים מטבחים איכותיים כבר למעלה מ-16 שנים.
עיצוב ותכנון המטבח מותאם לאופי הלקוח, לאורח החיים של המשפחה ולמראה הכללי של הבית. אנחנו יוצרים מטבח ייחודיים שאינם דומים לאלפי מטבחים אחרים, באמצעות שילוב נכון של  צבעים, טקסטורות, חומרים משובחים ופרזולים, לכדי מראה הרמוני בעל שפה עיצובית שונה ומגובשת.
הפתרונות המתקדמים והיצירתיים שאנו מציעים, מותאמים לצרכים הפרקטיים והעיצוביים של הלקוח, הן בנקודת הזמן הזו והן בראייה קדימה.
 
לקביעת פגישת ייעוץ - מוזמנים ליצור עמנו קשר

מתכננים מטבח חדש? מטבחי יוקרה כפריים בעיצוב אישי ובעבודת יד אמנותית