עיצוב מטבחים בהתאמה אישית של הלקוח

עיצוב מטבחים בהתאמה אישית של הלקוח

עיצוב מטבח הוא החלק החשוב ביותר בעת עיצוב הבית או בנייתו מחדש, וניתן לומר כי הוא גם המשימה האהובה על דייר הבית, כיוון שהמטבח מכיל אלמנטים רבים שאותם יש לבחור בקפידה רבה.

דבר נוסף, יש לא מעט חומרים וסגנונות עיצוב, מה שמאפשר לכל אחד לבחור את המטבח האהוב עליו המתאים לו באופן אישי.

בעת עיצוב ובניית מטבח, תוכלו להיעזר בבעלי מקצוע מתחום המטבחים כמו – אדריכלים, מעצבי פנים, נגרים או מעצבי מטבחים בעלי ניסיון רב בתחום.

מטבחים חייבים להיות בראש ובראשונה מותאמים באופן אישי לכל דיירי הבית, הרי מה שווה מטבח גדול, מאובזר בקפידה ומרשים למשפחה המבלה מעט במטבח, או מה שווה מטבח קטן ולא פרקטי לדיירים אשר נמצאים זמן רב במטבח ומבשלים ואופים בו הרבה.

איך מתאימים את המטבח לאופי הדיירים?

בעת עיצוב ותכנון המטבח מחדש, עליכם לשאול את עצמכם כמה שאלות שיסייעו לכם לבחור את המטבח החלומי שלכם אך כמובן שהכל גם עניין של תקציב וגודל השטח המוקצה לטובת בניית המטבח.

דבר ראשון, עד כמה אתם נמצאים במטבח? ישנם אנשים האוהבים לבשל ולאפות והם נמצאים במטבח לא מעט זמן. לכן, במקרים אלו יש צורך להתאים להם באופן אישי מטבח פרקטי, כך שהם יוכלו למצוא ולשלוף בקלות כל דבר. כמו כן, משטחי העבודה יהיו מרווחים יותר, יהיה אי במטבח, הרבה ארונות לאחסון כל המטבח וכך הלאה.

מהו הסגנון הכולל של הבית? המטבח לרוב (לפחות בבנייה המודרנית) נמצא כחלל משותף עם הסלון, כאשר לרוב כסאות בר ודלפק משמשים כמעיין מחיצה וירטואלית. לכן, חשוב להתאים את סגנון העיצוב בקפידה לסלון.

אלו צבעים אתם אוהבים? לצבעים יש כוח עז והשפעה על הנראות הכללית של חלל המטבח, לכן עליהם להיות מותאמים לכל האלמנטים בחלל, כך שתתקבל סינרגיה מושלמת בין המטבח לגוונים של האלמנטים סביב. חשוב לזכור כי אלמנטים בהירים כמו – ארונות מטבח, חיפויי קיר, צבע הקיר וכל אלמנט בולט אחר בגוון בהיר, יכולים להגדיל את החלל, בעוד גוונים כהים יקטינו אותו. 

מתכננים מטבח חדש? מטבחי יוקרה כפריים בעיצוב אישי ובעבודת יד אמנותית